Поради експерта щодо купівлі квартири

Необходимо знать поради експерта щодо купівлі квартириНайголовніше під час покупки квартири – юридична безпека покупця. Нерідко забудовники намагаються якнайшвидше позбутися від «проблемних» квартир, знижують ціну, об заманити наївних покупців. Звичайно, великі грошові вкладення передбачають існування ризиків. Про те, як безпечно купити квартиру в Києві читайте тут http://malahyt.com.ua/ua/apartments/. А у цій статті ми розкажемо, що радять експерти для безпечної купівлі.

Цінова політика

Ціни на українському ринку нерухомості відрізняються особливою нестабільністю. Тут важливо спіймати момент, коли придбання квартири буде найбільш вигідним для вас. Нерідко заявлені ціни відрізняються від реальних. Забудовники вказують ціну вищу, ніж та, за яку ви реально зможете купити житло, щоб потім зробити своїм клієнтам «знижку».

HashFlare

Експерти наголошують на тому, що зараз ціни на житло в столиці значно знизились. Це спричинено тим, що попередньої інформацією пропозиція майже в 2 рази перевищила попит на житло. Тому забудовники знижують ціни на квадратні метри, щоб швидше продати квартири в уже добудованих будинках. Також нерідко трапляються акції та фінальні розпродажі, які дозволять вам зекономити ваш бюджет.

Важливість локації

Безперечно, ціна на квартири залежить від їхнього розташування. Оберіть район, в якому хочете проживати:

  • центр;
  • спальні масиви;
  • околиця.

Звичайно, у центральних районах Києва ціни будуть значно вищі. Однак і життя у центрі підходить не кожному. Якщо ви любите спокій, краще оберіть один із спальних масивів. Такі райони мають дуже зручну транспортні розв’язку – до центра можна доїхати за 20-25 хвилин. А ціна майже вдвічі нижча.

Найбільш бюджетним є варіант купівлі житла на околиці. Вишневе, Вишгород, Петропавлівська Борщагівка коштують значно дешевше. І при цьому визнані одними з найбільш екологічних місцевостей для проживання.

Прогнози експертів

Експерти прогнозують ріст цін на нерухомість. Звичайно, він не буде надто різким, але вже у кінці року вам доведеться переплатити за житло на кілька десятків тисяч гривень більше. Також спеціалісти радять звернути увагу на райони з перспективою розвитку найближчим часом. Це в першу чергу нові спальні райони недалеко від метро. Квартири у цих місцевостях завжди користуються попитом і при цьому не є надто дорогими. І все ж, радимо не загострювати свою увагу лише на ціні житла. В першу чергу перевірте усі документи, щоб потім не довелося платити в рази більше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 + 18 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: