Офісні приміщення від комплексу «Оптіма Плаза» – надійні, комфортні та доступні за ціною для кожного

Офісні приміщення від комплексу «Оптіма Плаза» – надійні, комфортні та доступні за ціною для кожногоСьогодні, мабудь, досить складно знайти хоча б одну людину у Львові, яка жодного разу не бачила або не чула про красиві сучасні офісні приміщення на Науковій вулиці. Ці будівлі належать до бізнес-комплексу «Оптіма Плаза», офіційний сайт якого можна відвідати за посиланням – https://optima-plaza.com.ua/7a/infrastruktura/komfort/.

Всі споруди комплексу розташовані поблизу активних магістральних вулиць з досить частим інтервалом руху громадського транспорту. До того ж кожний офісний центр має зручний під’їзд. Все це дозволить вам, вашим працівникам та клієнтам швидко і без проблем дістатись до офісу. Варто також відзначити, що для власників автомобілів в центрі «Оптіма Плаза» облаштована зручна автостоянка з цілодобовою охороною.

HashFlare

Ви, та безпосередньо ваші працівники чи клієнти також без проблем можуть поїсти в закладі громадського харчування, котрий знаходиться всередині комплексу. Або ж при потребі можна звернутись до страхової компанії, яка теж знаходить в офісному центрі та розташована на першому поверсі. Для того, щоб клієнтам було зручно переміщатись між поверхами в комплексі встановлено цілих два пасажирські ліфти, а ще один вантажний, що працює на основі системи «OTIS».

«Оптіма Плаза» – все для комфорту клієнтів

По проектуванні та будівництві комплексу «Оптіма Плаза» все продумовувалось до найменших дрібниць починаючи від розташування центру і закінчуючи місцями встановлення датчиків охоронної сигналізації. Відвідавши комплекс ви відразу зрозумієте, що тут все зроблено з любов’ю та для людей:

  • В приміщеннях є встановлена хороша вентиляція повітря, яка не дає засвоюватись СО2 всередині;
  • Система кондиціонування дозволяє регулювати температурний режим у всьому комплексі, а також в поодиноких орендованих приміщеннях;
  • Опалення якісне, централізоване;
  • Вся будівля забезпечується цілодовою подачею холодної та гарячої води.
  • На кожному поверсі є по два аварійні виходи;
  • Споруда оснащена сучасними система теле- та радіо зв’язку. Крім того, встановлені і системи якісного цифрового телефонного зв’язку всередині комплексу. Є також і швидкісний інтернет, який підведений до кожного орендованого приміщення. На кожному поверсі працює чудово і система Wi-Fi;
  • Енергозабезпечення будівлі цілком відповідає стандартам 2-ої категорії. Також є додатково встановлений дизельний генератор, котрий організовує безперебійну подачу електроенергії в разі аварійного відключення.

Оформити оренду досить просто. Вам потрібно усього-на-всього зв’язатись з консультантами компанії номери, яких вказані на офіційній сторінці центру «Оптіма Плаза».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 + eight =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: